SLEDUJTE NÁS NA:
S o u s t ř e d ě ń í

BUTCHIS FLOORBALL CLUB

Letní Butchis soustředění

Zveme Vás na naše letní Butchis soustředění zaměřené na sport, a to hlavně na florbal, které se tentokrát bude konat ve spolupráci UNITE ve sportovním areálů Wizards – Tři Studně na Vysočině.

První turnus 6. – 13.8. 2023 je určen pro hráče Butchis, Wizards a Orky v kategorie minipřípavka, přípravka a elévové.

Druhý turnus 20. – 27.8. 2023 je určen pro hráče Butchis, Wizards a Orky v kategorii mladší žáci a starší žáci.

Třetí turnus 27. – 3.9. 2023 je určen pro hráče Butchis, Wizards a Orky v kategorii dorostenci a junioři.

Na tomto soustředění se snažíme rozvíjet všestrannou pohyblivost a florbalové dovednosti. Vašim dětem se bude věnovat tým zkušených a licencovaných trenérů, kteří mají už dlouhou dobu na starosti mladé reprezentant České republiky. K dispozici budou mít během soustředění pomocníky jak na trénink, tak i mimo florbalovou činnost. Během tohoto soustředění se díky velké intenzitě tréninků zlepšíte více, než za celý rok trénování. Fyzická příprava je vedena pod dohledem kondičního trenéra a je přizpůsobena věku a schopnostem hráčů. Samozřejmě je připravena pro účastníky spousta her a turnajů o ceny, medaile, poháry, sladkosti atd. Soustředění pro děti může být první krokem k samostatnosti a příležitosti, jak nasbírat zkušenosti nejenom z florbalu. Toto soustředění je plné sportu, zábavy a možnosti získat nové přátele, je vhodným využitím letních prázdnin.

Pevně věříme, že týden v naší společnosti bude příjemným zpestřením vašich prázdnin.

Těšíme se na Vás! 🔥

CENA SOUSTŘEDĚNÍ

1. TURNUS - 4500 Kč | 2. TURNUS - 5500 Kč | 3. TURNUS - 5500 Kč

V ceně je zahrnuto stravování (snídaně, svačina, oběd, večeře, 2. večeře), ubytování, doprava, haly, venkovní hřiště, účastnické tričko na památku, dohled po celý den a veškeré profesionální pomůcky.

BUTCHIS FLOORBALL CLUB

JAK SE PŘIHLÁSIT
A ZAPLATIT?

Elektronické přihlášky:

1. turnus
2. turnus
3. turnus

Každý účastník Butchis soustředění se musí elektronicky přihlásit. Přihlášku a veškeré potřebné informace naleznete na webu Wizards, pod jejichž hlavičkou se soustředění koná.

Nedílnou součástí přihlášky je souhlas zákonného zástupce, který souhlasí se storno podmínkami a je srozuměn s provozním řádem účastníka Butchis soustředění.

Platba soustředění taktéž podléhá pokynům na webu Wizards s tím, že konkrétní informace k soustředění budou doplněny nejpozději do konce května.

Hlavní město Praha nabízí podporu ke zmírnění dopadů inflace na domácnosti v Praze. Kromě příspěvků od státu nyní můžete zažádat i o pomoc od Prahy. Na DDM Prahy 10 – Domu UM se to týká Fondu solidarity. Formulář k fondu solidarity – ZDE

Kroužek, tábor, akci nehraďte dříve než je rozhodnuto o vaši žádosti, pokud je vyřízena kladně doplatíte pouze rozdíl mezi účastnickým poplatkeem a příspěvkem!!!Fond solidarity – podmínky:– jedná se o  účastníka činností na některém z pracovišť Domu dětí a mládeže Praha 10 – Domu UM či akcí pořádaných DDM– dítě/žák MŠ, ZŠ nebo SŠ (u nezletilých žádá jeho zákonný zástupce)– účastník musí mít trvalý pobyt na území hl. m. PrahyPostup:– vyplněnou a podepsanou žádost předáte osobně na některém z pracovišť, případně poštou na adresu DDM Praha 10 – Dům UM, Pod Strašnickou vinicí 23, 100 00 Praha 10 nebo datovou schránkou na adresu n3q3ngi– do 10 dnů od  podání žádosti ředitel zařízení rozhodne o vyřízení žádosti, s ohledem na účel podpory,  odůvodnění žádosti a finančním prostředkům,  které má DDM Praha 10 – Dům UM k dispozici.

BUTCHIS FLOORBALL CLUB

DOPRAVA

1.TURNUS

Sraz před odjezdem bude ve 13:30 hod, abychom mohli v klidu naše děti odbavit a zkontrolovat veškeré dokumenty, které mají mít na naše soustředění. Odjezd bude 6.8. 2023 cca ve 14:00 hodin. Nástupní místo je u garáží na křižovatce ulic Blatovská, V Úžlabině a Ve Stínu. Příjezd bude 13.8. 2023 cca ve 12:00 hod. na stejné místo, odkud se odjíždí.

6.8. 2023

2.TURNUS

Sraz před odjezdem bude ve 13:30 hod, abychom mohli v klidu naše děti odbavit a zkontrolovat veškeré dokumenty, které mají mít na naše soustředění. Odjezd bude 20.8. 2023 cca ve 14:00 hodin. Nástupní místo je u garáží na křižovatce ulic Blatovská, V Úžlabině a Ve Stínu. Příjezd bude 27.8. 2023 cca ve 12:00 hod. na stejné místo, odkud se odjíždí.

20.8. 2023

3.TURNUS

Sraz před odjezdem bude ve 13:30 hod, abychom mohli v klidu naše děti odbavit a zkontrolovat veškeré dokumenty, které mají mít na naše soustředění. Odjezd bude 27.8. 2023 cca ve 14:00 hodin. Nástupní místo je u garáží na křižovatce ulic Blatovská, V Úžlabině a Ve Stínu. Příjezd bude 3.9. 2023 cca ve 12:00 hod. na stejné místo, odkud se odjíždí.

27.8. 2023

KDE BUDEME UBYTOVÁNI?

Tento areál nabízí možnost ubytování v chatkách po 3-4 osobách. V areálu je hlavní budova s jídelnou a společenskou místností, ve které je 8 pokojů pro 2-6 osob. K dispozici budeme mít i společenskou místnost s televizorem, na kterém si pouštíme záznamy z našich tréninků, zápasů nebo ve volném čase i nějaký ten seriál. Zároveň je součástí ubytovacího komplexu také místnost pro regeneraci. Místnost na teambuldingové hry a spousta dalších možností.

V areálu je budova se sociálním zázemím (WC, sprchy). V hlavní budově mají pokoje sociální zázemí přímo u pokojů.

KDE SE BUDEME STRAVOVAT?

Stravováni je zajištěno přímo v areálu, kde budeme trénovat. Děti se budou stravovat 5x denně, a to: snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře + pitný režim po celý den.

INFORMACE O AREÁLU

V areálu, kde jsme ubytováni je k dispozici posilovna, regenerační místnost, travnaté fotbalové hřiště, víceúčelové sportovní hřiště s povrchem vhodným i na florbal. Dále pak basketbalové hřiště. Součástí areálu je také vyhřívaný bazén vhodný nejen pro regeneraci a cca 70m od areálu je rybník, na který se dá vyjet na lodích.

SPORTOVNÍ HALY

K dispozici budeme mít 3 sportovní haly a to dvě ve Žďáru nad Sázavou a jednu v Novém městě na Moravě. Všechny haly mají mantinely a rozměrově splňují klasický standard 40mx20m a i s hezkým zázemím jsou ideální pro přípravu na sezónu.

BUTCHIS FLOORBALL CLUB

CO NEZAPOMENOUT S SEBOU?

  • Sportovní obuv na ven, do haly
  • Domácí obuv
  • Více sportovního oblečení(trenýrky, triko spodní prádlo, tepláky, mikinu)
  • Láhev na pití
  • Kapesné dle uvážení
  • Samozřejmostí je hokejka
  • Plavky
  • Brýle (kdo má)
  • A v neposlední řadě dobrá nálada, chuť si zasportovat a přiučit se novým věcem.

Kompletní seznam co nezapomenout sebou naleznete v souborech na téhle podstránce.

BUTCHIS KROUŽEK FLORBALU

KONTAKTY

VEŠKERÉ DOTAZY VÁM ZODPOVÍ NAŠI TRENÉŘI.