SLEDUJTE NÁS NA:
S o u s t ř e d ě ń í

BUTCHIS FLOORBALL CLUB

Letní Butchis soustředění

Zveme Vás na naše letní Butchis soustředění zaměřené na sport, a to hlavně na florbal, které se uskuteční již tradičně ve Velebudicích u Mostu (Dělnická 21, 434 01 Most) ve dvou turnusech.

První turnus 17. – 22.7. 2022 je určen pro širokou veřejnost, florbalisty a florbalistky, popřípadě vaše kamarády, kteří rádi sportují, a pro naše hráče Butchis přípravky, elévů, mladších a starších žáků, kroužkařů a sportovních nadšenců.

Druhý turnus 22. – 27.7. 2022 je určen pro hráče Butchis dorostenců, juniorů, mužů a žen.

Na tomto soustředění se snažíme rozvíjet všestrannou pohyblivost a florbalové dovednosti. Vašim dětem se bude věnovat tým zkušených a licencovaných trenérů, kteří mají už dlouhou dobu na starosti mladé reprezentant České republiky. K dispozici budou mít během soustředění pomocníky jak na trénink, tak i mimo florbalovou činnost. Zároveň budeme vybírat nové hráče do našeho týmu Butchis. Během tohoto soustředění se díky velké intenzitě tréninků zlepšíte více, než za celý rok trénování. Fyzická příprava je vedena pod dohledem kondičního trenéra a je přizpůsobena věku a schopnostem hráčů. Samozřejmě je připravena pro účastníky spousta her a turnajů o ceny, medaile, poháry, sladkosti atd. Soustředění pro děti může být první krokem k samostatnosti a příležitosti, jak nasbírat zkušenosti nejenom z florbalu. Toto soustředění je plné sportu, zábavy a možnosti získat nové přátele, je vhodným využitím letních prázdnin.

Pevně věříme, že týden v naší společnosti bude příjemným zpestřením vašich prázdnin.

Těšíme se na Vás! 🔥

CENA BUTCHIS SOUSTŘEDĚNÍ

6 300,-

V ceně je zahrnuto stravování (snídaně, svačina, oběd, večeře, 2. večeře), ubytování, doprava, haly, venkovní hřiště, aquapark, účastnické tričko na památku, dohled po celý den a veškeré profesionální pomůcky.

BUTCHIS FLOORBALL CLUB

JAK SE PŘIHLÁSIT
A ZAPLATIT?

Elektronické přihlášky:

Pro kroužky a veřejnost
Pro členy Butchis

Každý účastník Butchis soustředění se musí elektronicky přihlásit. Členové Butchis přihlášku naleznou v Členské sekci veřejnost a děti z kroužků využiji elektronickou přihlášku výše. Všechny potřebné formuláře naleznete výše v Souborech ke stažení.

Nedílnou součástí přihlášky je souhlas zákonného zástupce, který souhlasí se storno podmínkami a je srozuměn s provozním řádem účastníka Butchis soustředění.

Zálohu tj. 2500,- Kč je nutné zaplatit do 15. 3. 2021 u veřejnosti a kroužků na 1011117532/5500 nebo můžete využít platbu pomocí QR kódu, VS je datum narození účastníka a do poznámky pro příjemce dopište za text ZÁLOHA ZA SOUSTŘEDĚNÍ 2022 jméno účastníka Butchis soustředění. Členové Butchis se přihlašují a platí přes Členskou sekci.

Záloha je nevratná. V případě nekonání soustředění  garantujeme vrácení 100% vámi zaplacené částky, včetně zálohy a to po oznámení o nekonání soustředění.

Doplatek celé částky musí být uhrazen do konce 31. 5. 2022. Protože kapacita je omezena, bude rozhodovat datum zaplacení zálohy a přihlášky.

BUTCHIS FLOORBALL CLUB

DOPRAVA

1.TURNUS

Sraz před odjezdem bude v 7:50 hod, abychom mohli v klidu naše děti odbavit a zkontrolovat veškeré dokumenty, které mají mít na naše soustředění. Odjezd bude 17.7. 2022 cca v 8:30 hodin. Nástupní místo je na parkovišti OC Štěrboholy (Nákupní 389, 102 00 Praha-Štěrboholy) Příjezd bude 22.7. 2022 cca v 19:00 hod. na stejné místo, odkud se odjíždí.

17.7. 2022

2.TURNUS

Sraz před odjezdem bude v 13:40 hod, abychom mohli v klidu naše děti odbavit a zkontrolovat veškeré dokumenty, které mají mít na naše soustředění. Odjezd bude 22.7. 2022 cca v 14:30 hodin. Nástupní místo je na parkovišti OC Štěrboholy (Nákupní 389, 102 00 Praha-Štěrboholy). Příjezd bude 27.7. 2020 cca v 19:00 hod. na stejné místo, odkud se odjíždí.

22.7. 2022

KDE BUDEME UBYTOVÁNI?

Tento areál nabízí možnost ubytování na internátu, který je zřízen v části domova mládeže. Studentům, návštěvníkům a hostům tohoto zařízení, v prostorách školy, poskytuje ubytování ve 2 až 3 lůžkových pokojích s vlastním sociálním vybavení ( WC a sprchový kout ). K dispozici budeme mít i společenskou místnost s televizorem, na kterém si pouštíme záznamy z našich tréninků, zápasů nebo ve volném čase i nějaký ten seriál. V blízkosti ubytovacího zařízení je jídelna.

KDE SE BUDEME STRAVOVAT?

Stravováni je zajištěno přímo v areálu, kde budeme trénovat. Děti se budou stravovat 5x denně, a to: snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře + pitný režim po celý den.

INFORMACE O AREÁLU

Atletický ovál s dráhou 400m s osmi drahami v rovince a šesti po obvodu.

Fotbalové hřiště s umělým povrchem – umělý trávník III. generace, rozměry hrací plochy 100x64m. Víceúčelové hřiště – 1 hřiště vhodné pro všechny míčové sporty – fotbal, florbal, házenou, basketbal, volejbal, tenis a nohejbal.

Velká a malá sportovní hala vybavena povrchem vhodným k víceúčelovému využívání

Parketová halou – menší sportovní hala vhodná k víceúčelovému využívání.

AQUAPARK

V polovině soustředění, v  rámci volného dne, bereme děti vždy do aquaparku, aby si užily toto skvělé zpestření. Aquapark je ve vzdálenosti 1,6 km od našeho ubytováni. Na děti budou čekat vířivky, tobogány, protiproud a bazény. K vodním hrátkám budou sloužit dva zakryté tobogány a další atrakce jako divoká řeka, samostatný dětský bazének se soustavou chrličů vody, dětský bazén pro výuku, masážní trysky, lůžka, chrliče, lezecká síť nad vodou a další vychytávky.

BUTCHIS FLOORBALL CLUB

CO NEZAPOMENOUT S SEBOU?

  • Sportovní obuv na ven, do haly
  • Domácí obuv
  • Více sportovního oblečení(trenýrky, triko spodní prádlo, tepláky, mikinu)
  • Láhev na pití
  • Kapesné dle uvážení
  • Samozřejmostí je hokejka
  • Plavky
  • Brýle (kdo má)
  • A v neposlední řadě dobrá nálada, chuť si zasportovat a přiučit se novým věcem.

Kompletní seznam co nezapomenout sebou naleznete v souborech na téhle podstránce.

BUTCHIS KROUŽEK FLORBALU

KONTAKTY

VEŠKERÉ DOTAZY VÁM ZODPOVÍ NAŠI TRENÉŘI.