“Sezónu mlžů hodnotím jako velmi zdařilou, protože se nám postupně naplňovaly naše cíle.” Říká Roman Buček.


Shrnutí roku: Tomáš Zumr

Sezónu hodnotím velmi kladně. Celý tým měl obrovský progres, někteří jedinci dokonce raketový posun. Tým začal fungovat jako celek a v zápasech se začala probouzet herní jiskra a hlavně půlroční tréninková práce. „A“ tým herně vyzrál a byla v něm cítit florbalová kvalita a herní projev. „B“ tým, bez jakýchkoli zkušeností, dokázal ke konci ligy hrát na pozicích a umět s nimi pracovat, to beru jako velký úspěch.

Na konec chci poděkovat našemu skvělému trenérskému vedení (Buček, Munk) které v tomto roce fungovalo opravdu špičkově a s velkým nasazením. Dokázali jsme dětem vytvořit přátelské prostředí plné kvalitních tréninků!

Shrnutí roku: Roman Buček – Bučis

Tuto kategorii jsme si vzali na starosti jako trenéři Zumřík, Manky a já. Už od letní přípravy jsme měli jasné cíle, co chceme s klukama udělat, jaký má být výstup na konci sezóny, měli jasný tréninkový plán a priority co kluky musíme naučit směrem ke starším žákům. Musím vyzdvihnout naší spolupráci, protože to cítím jako největší úspěch. Vzájemně jsme se podporovali, doplňovali a táhli za jeden provaz a v takových to podmínkách se pracuje báječně. Pro hráče jsme si připravili pár novinek (ne všechny se nám povedli dle našich představ), ale všechny jsme rozjeli, a tak máme i zpětnou vazbu na zlepšení a úpravy. Hráčům jsme jasně řekli, co od nich očekáváme, nastavili jsme si pravidla a hlavně florbalový a tělesný rozvoj. Hlavním cílem bylo kluky rozběhat a aby pracovali jako tým. Musím říci že jsme čekali, že se nám to povede mnohem dříve, než před Vánoci, ale na tom nezáleží, protože nakonec se nám to povedlo a za to máme velkou radost. Hodně jsme s klukama pracovali na jejich osbonosti a samostatnosi a to se nám taky postupně vedlo, to nám dělalo velkou radost. Dokonce jsme i kluky párkrát vyzkoušeli a byli jsme strašně překvapení, jak se dokážou společně domluvit připravit si trénink rozdělit se a fungovat – díky borci za tuto zkušenost kterou jsme s vámi prožili, je to velice inspirující. Velice nás mrzí že jsme společně nemohli strávit celou sezónu, ale věříme že jste připravení do stržů na sobě pracovat.  Vy, co zůstáváte v mladších se můžete těšit na pokračování rozjeté práce. Sezónu hodnotím jako velmi zdařilou, protože se nám postupně naplňovaly naše cíle a to jak u „A“ týmu, tak i „B“ týmu.  Opravdu mi všichni chybíte. I když tato doba díky koronaviru není pro nikoho lehká, tak nás velice naplňuje to, jak jste se zapojili do výzvy #florbaldoma a každý den nám posíláte velké množství videí, kde i společně rozebíráme co děláte, jak to dělat a proč. I přesto, že jste doma, tak vidíme zlepšení. u některých hráčů se objevuje neuvěřitelná kreativita a nasazení sám na sobě pracovat a to je přesně to, co jsme do vás chtěli dostat díky našim tréninkům a komunikačnímu vlivu. Borci a krasavice, já jsem na tuto sezónu opravdu pyšný a to, jestli jsme hráli ten a ten koš je úplně jedno, protože pokud vydržíte, tak to ve florbale dotáhnete daleko a budu se na vás těšit v „A“ týmu.