SLEDUJTE NÁS NA:
Awards„Sezónu mlžů hodnotím jako velmi zdařilou, protože se nám postupně naplňovaly naše cíle.“ Říká Roman Buček.

„Sezónu mlžů hodnotím jako velmi zdařilou, protože se nám postupně naplňovaly naše cíle.“ Říká Roman Buček.

Shrnutí roku: Tomáš Zumr

Sezónu hodnotím velmi kladně. Celý tým měl obrovský progres, někteří jedinci dokonce raketový posun. Tým začal fungovat jako celek a v zápasech se začala probouzet herní jiskra a hlavně půlroční tréninková práce. „A“ tým herně vyzrál a byla v něm cítit florbalová kvalita a herní projev. „B“ tým, bez jakýchkoli zkušeností, dokázal ke konci ligy hrát na pozicích a umět s nimi pracovat, to beru jako velký úspěch.

Na konec chci poděkovat našemu skvělému trenérskému vedení (Buček, Munk) které v tomto roce fungovalo opravdu špičkově a s velkým nasazením. Dokázali jsme dětem vytvořit přátelské prostředí plné kvalitních tréninků!

Shrnutí roku: Roman Buček – Bučis

Tuto kategorii jsme si vzali na starosti jako trenéři Zumřík, Manky a já. Už od letní přípravy jsme měli jasné cíle, co chceme s klukama udělat, jaký má být výstup na konci sezóny, měli jasný tréninkový plán a priority co kluky musíme naučit směrem ke starším žákům. Musím vyzdvihnout naší spolupráci, protože to cítím jako největší úspěch. Vzájemně jsme se podporovali, doplňovali a táhli za jeden provaz a v takových to podmínkách se pracuje báječně. Pro hráče jsme si připravili pár novinek (ne všechny se nám povedli dle našich představ), ale všechny jsme rozjeli, a tak máme i zpětnou vazbu na zlepšení a úpravy. Hráčům jsme jasně řekli, co od nich očekáváme, nastavili jsme si pravidla a hlavně florbalový a tělesný rozvoj. Hlavním cílem bylo kluky rozběhat a aby pracovali jako tým. Musím říci že jsme čekali, že se nám to povede mnohem dříve, než před Vánoci, ale na tom nezáleží, protože nakonec se nám to povedlo a za to máme velkou radost. Hodně jsme s klukama pracovali na jejich osbonosti a samostatnosi a to se nám taky postupně vedlo, to nám dělalo velkou radost. Dokonce jsme i kluky párkrát vyzkoušeli a byli jsme strašně překvapení, jak se dokážou společně domluvit připravit si trénink rozdělit se a fungovat – díky borci za tuto zkušenost kterou jsme s vámi prožili, je to velice inspirující. Velice nás mrzí že jsme společně nemohli strávit celou sezónu, ale věříme že jste připravení do stržů na sobě pracovat.  Vy, co zůstáváte v mladších se můžete těšit na pokračování rozjeté práce. Sezónu hodnotím jako velmi zdařilou, protože se nám postupně naplňovaly naše cíle a to jak u „A“ týmu, tak i „B“ týmu.  Opravdu mi všichni chybíte. I když tato doba díky koronaviru není pro nikoho lehká, tak nás velice naplňuje to, jak jste se zapojili do výzvy #florbaldoma a každý den nám posíláte velké množství videí, kde i společně rozebíráme co děláte, jak to dělat a proč. I přesto, že jste doma, tak vidíme zlepšení. u některých hráčů se objevuje neuvěřitelná kreativita a nasazení sám na sobě pracovat a to je přesně to, co jsme do vás chtěli dostat díky našim tréninkům a komunikačnímu vlivu. Borci a krasavice, já jsem na tuto sezónu opravdu pyšný a to, jestli jsme hráli ten a ten koš je úplně jedno, protože pokud vydržíte, tak to ve florbale dotáhnete daleko a budu se na vás těšit v „A“ týmu.  

Napsat komentář