SLEDUJTE NÁS NA:
AwardsMuži nepřipustili zaváhání a v prvním utkání po pauze okradli Turnov o tři body.

Muži nepřipustili zaváhání a v prvním utkání po pauze okradli Turnov o tři body.

Po zimní pauze se opět vrátila liga. Poslední utkání se nám příliš nevydařila a dělali jsme vše pro to, abychom opět naší hře navrátili kvalitu. Poslední vzájemné utkání jsme vyhráli v poměru 9:4, nicméně v této lize je možné opravdu vše a nic jsme nechtěli nechat náhodě.

Úvodní buly dopadlo lépe pro nás a hned jsme začali lehkým tlakem, ze kterého se nám podařila vytěžit přesilovka. V té se nejprve dostal ke střele Černý, jeho střela byla ale lehce tečovaná. Naštěstí se míček odrazil k Vondruškovi, který nakonec propasoval balónek za Ščurkovy záda. Poté se hostům nelíbil verdikt rozhodčího a za následné odpálení míčku jsme měli další početní výhodu. První minutu odbránili domácí skutečně dobře a málem se dostali i do brejku 3 na jednoho. Poté opět zafungovala spolupráce Černý – Vondruška a šli jsme do vedení o dvě branky. Vitásek poté opět zabránil nebezpečné situaci. Ve třinácté minutě se Turnovu podařilo přehrát naši obranu a Hejduk měl už velmi snadnou práci, 2:1. Domácí šli poté opět do čtyř. Tlak z naší strany měl za výsledek pouze zlomenou florbalku Kaliny při střele. V čase 16:16 se domácím opět podařila pěkná kombinace a stav byl srovnaný. Na konci třetiny se ujal míčku Švelbl, který se na palubovku vrátil po dlouhých dvou měsících. Obhodil si jednoho hráče a pokračoval dopředu, Šiška poté nahodil balónek zpět před branku a Švelbl nás krásnou střelou zády k brance posílá do šaten za stavu 3:2. Střely v první třetině: TJ Turnov – 6 FC Bučis Team – 12.

                    

Uplynulo pouhých 50 vteřin a Černý překonal střelou do odkryté branky Ščurka. Domácí se snažili osvobodit od tlaku, ale Vondruška se poté rozhodl střelou k tyči zkompletovat hattrick. V čase 25:27 jsme zahrávali standartní situaci, ale naši borci nezvláli dobře vystřídat a za tento technický přestupek šel vyzkoušet trestnou lavici Pavlíček. Z přesilové hry nakonec střelou pod břevno těžil Vitásek. Poté Turnov zabral a dokázal překonat Galajdu dvakrát za sebou. Nebezpečnou situaci musel následně hasit jeden z našich obránců a domácím se podařilo střelou k tyči trestné střílení zužitkovat. Za stavu 6:6 jsme se opět začali trošku obávat o výsledek. Klid na hokejky nám přinesla až střela Kaliny, který propálil i s jinou holí vše, co mu stálo v cestě. Následovala infarktová situace pro domácí, když jsme ze čtyř po sobě jdoucích střel nastřelili hned dvakrát tyč. Akce skončila ale bez většího úspěchu a do poslední části jsme šli s jednobrankovým vedením. Střely ve druhé třetině: TJ Turnov 7 FC Bučis Team – 7.

                    

Začátek třetí třetiny opět patřil nám a domácí obránci i brankář měli opravdu, co dělat, aby zabránili dalšímu vstřelenému gólu. Bohužel pro Turnov byla osudná nedisciplinovanost jejich hráčů a čtvrtá z pěti přesilovek byla ukončena naší brankou. Opět u ní stál Kalina. V čase 51:57 se zmocnil míčku Filip a vzal si příklad ze Švelbla. Tentokrát však jeho pokus skončil obhozením brankáře na zadní tyč a tímto gólem na 9:6 jsme se dostali do trháku. Turnov se pokusil s výsledkem ještě něco udělat a přidal na důrazu. Ten se jim vyplatil o tři minuty později a snížil na rozdíl dvou branek. Domácí si následně vzali time out a chtěli zdramatizovat zápas hrou bez brankáře. Početní výhodu hráli dobře, ale nám se ji podařilo ještě lépe bránit. Naopak velkou šancí na zvýšení pohrdl Sandner, který hledal v horší pozici Walda. Tímto momentem skončil zápas za stavu 9:7 a my si tak připisujeme důležité 3 body do tabulky.

                    

Hráčem utkání byl vyhlášen tří gólový Vondruška. Svůj debut v „A“ týmu si také odbyl Dominik Regner, který předvedl chvályhodný výkon. Sice se nám zápas opět trochu zkomplikoval, ale naštěstí jsme herní kvalitou soupeře přehráli a nepřipustili tak ztrátu bodů. Další zápas nás čeká 28. 1. 2020 doma s Orkou Čelákovice, která momentálně vévodí západní národce.

                    

Napsat komentář