SLEDUJTE NÁS NA:
AwardsMladší žáci se i přes dvě prohry udrželi. Poslední utkání rozhodlo.

Mladší žáci se i přes dvě prohry udrželi. Poslední utkání rozhodlo.

Na dnešních utkáních chyběli v sestavě tři největší opory týmu, Mateo Šoman, Filip Manďák a Lukáš Mencler.

Do prvního utkání nastoupili mladší žáci proti Jesenici. Vstup do utkání se vůbec nepovedl, po prvních osmi minutách jsme prohrávali již 0:4. Dělali jsme hodně hrubých chyb, hra neměla žádný systém. Od té doby, co jsme dostali na 0:4, tak se hra o sto procent zlepšila, což bylo ještě před první půlí poznat i na výsledku, jelikož jsme snížili na 2:4. Ve druhé polovině jsme navázali na výkon z konce první poloviny zápasu. Měli jsme velkou převahu, soupeře jsme přehrávali, ale druhý gól přišel až dvě minuty před koncem. Tlak pokračoval, měli jsme další velké šance. Ještě v konci utkání gólman soupeře zasahoval helmou, ale balónek do branky nepustil. Jesenici jsme podlehli těsně 3:4. Branky vstřelili Reksoprodjo a dva zásahy si připsal Benko.

                      

Ve druhém utkání jsme hráli proti Black Angels, kteří své obě dvě utkání zvítězili. Jesenici porazili 10:2 a Králův Dvůr 9:2. My jsme takový debakl neschytali a dokázali jsme je potrápit. Kluci předvedli sympatický a bojovný výkon, vždy prohrávali pouze o jednu branku, na což vždy dokázali odpovědět. Utkání rozhodla až chyba v rozehrávce u vlastní branky při neshodě obránců, kteří balónek ztratili a soupeř tuto chybu okamžitě potrestal a zvrhl utkání na svou stranu. V tomto utkání se trefili Kainz, Benko a Pártl.

         

V posledním utkání jsme konečně zvítězili nad Mladou Boleslaví. V celém utkání jsme byli lepší, soupeře přehrávali a kontrolovali hru. Branky jsme inkasovali pouze po vlastních hrubých chybách. Díky tomuto vítězství jsme se stejně jako před Vánoci udrželi ve stejném koši.         

 

Článek: Matyáš Kainz

Napsat komentář