SLEDUJTE NÁS NA:
AwardsJunioři o víkendu dvakrát zvítězili a osamostatnili se v čele tabulky.

Junioři o víkendu dvakrát zvítězili a osamostatnili se v čele tabulky.

V neděli 19. 1 nastoupili junioři do svých prvních utkání v roce 2020. Soupeři nám byli Olymp Florbal a T.B.C Lucern Králův Dvůr.

Do prvního utkání jsme nastoupili proti Olympu. Utkání se hrálo v celkem pomalém tempu. Soupeř nás nedonutil přidat, zlepšit hru a zvýšit úroveň zápasu, která byla celkem malá a nebyl to moc pohledný florbal. V utkání bylo i celkem hodně trestných minut, každý z týmů byl vyloučen celkem třikrát. Chybělo nám více fyzických sil, ale hráli jsme zkušeně a koncovku utkání si hlídali, abychom se nedostali pod zbytečný tlak. Utkání skončilo výsledkem 5:2 pro Bučis, který je zasloužený, protože jsme hráli v obraně i útoku celkem spolehlivě. Nedělali jsme moc chyb a dobře jsme útočili, což se projevilo na konečném skóre. Branky vstřelili Matyáš Bóday, Šimon Pavlíček a třikrát Jan Wald.

Druhé utkání nás čekalo proti domácímu soupeři z Králova Dvora, který vstoupil do utkání aktivně a ve vysokém tempu, což nám moc nesedělo, než jsme se dostali také do tempa a do našeho standartního výkonu. V tomhle utkání jsme si vytvářeli opravdu hodně šancí, ale gólman soupeře předvedl kvalitní výkon, takže většinu našich střel pochytal. Oproti minulému utkání proti Olympu jsme byli vyloučeni jen jednou, což bylo zlepšení, ale utkání bylo po dlouhou dobu opravdu vyrovnané, Králův Dvůr se držel našeho tempa a občas nás i tlačil, a to jsme občas nestíhali. Skóre bylo 2:2 až do 41. minuty, kdy nám hlavní rozhodčí zapískal trestné střílení, ke kterému se postavil náš nejzkušenější útočník Šimon Pavlíček. Nájezd proměnil zkušeně a dostali jsme se tak do vedení 3:2, které už jsme do závěrečného hvizdu hlavního rozhodčího udrželi a těsně zvítězili 3:2. Kromě Šimona Pavlíčka se prosadili také Štěpán Novák a Jan Wald, který za tyto dvě utkání nasbíral celkem 4 body a pomohl týmu ke dvěma důležitým vítězstvím.

V tabulce druhé ligy juniorů jsme na prvním místě s náskokem čtyř bodů, které na nás ztrácí Sokol Královské Vinohrady.

Napsat komentář