SLEDUJTE NÁS NA:
AwardsMladší žáci o víkendu dvakrát vyhráli, v posledním utkání schytali debakl od Tatranu.

Mladší žáci o víkendu dvakrát vyhráli, v posledním utkání schytali debakl od Tatranu.

O víkendu odehráli mladší žáci tři utkání. Povedlo se jim dvakrát zvítězit a v posledním utkání prohrát s Tatranem Střešovice 0:11.

První utkání jsme odehráli proti Florbal Mladá Boleslav White. Do zápasu jsme nastoupili špatně a první polovina nevypadala vůbec dobře. Soupeř nás trochu přehrával, nám se ale povedlo vždy vyrovnat. Celou první půlku jsme dotahovali. Po první třetině byl stav 3:3. Dva góly jsme inkasovali po brejku soupeře a jeden po využité přesilové hře. Do druhé poloviny jsme nastoupili lépe, hned v úvodu jsme ubránili přesilovku soupeře a po ní odskočili do vedení 5:3. Na konci utkání bylo vyloučení na obou stranách, ale ani jednomu se nepovedlo využít přesilovou hru. Utkání definitivně uzavřel Mencler, který dal gól do prázdné branky. V prvním utkání jsme tedy zvítězili 6:3. Tento výsledek jsme si zasloužili hlavně za dobře odehranou druhou polovinu, ale vítězství jsme získali hlavně vůlí. Vyloučeni jsme v tomto zápase byli jen třikrát, soupeř využil jen jednu přesilovou hru. Branky vstřelili Fritz, Benko, Smitka, Šoman a dva góly dal Mencler.

Druhé utkání jsme odehráli proti Wizzards DDM Praha 10 orange. Zápas proti Wizzardům byl velice vyrovnaný, soupeř byl chvílemi lepší, ale my jsme utkání odehráli dobře takticky a svojí hrou jsme utkání dotáhli do vítězného konce. Rychle jsme odskočili na 4:1, Wizzards stahovali a snažili se o vyrovnání až do poslední chvíle. Snížili na 3:4, ale na vyrovnání už nedosáhli. Závěr utkání jsme dohráli takticky, nepustili jsme soupeře do žádné vyložené šance a zvítězili 4:3. Góly v tomto utkání vsítili Šoman, Pártl, Smitka a Mencler, který dal už v součtu tři branky.

                     

V posledním utkání jsme nastoupili na zatím bezchybný Tatran, který si již před námi poradil s SKV výsledkem 9:3 a s Orkou Čelákovice 15:3. Obě dvě předešlá utkání vychytal skvěle Dan Jireček. Chytil hodně vyložených šancí a dotáhl tým ke dvěma vítězstvím. Teď již k utkání s Tatranem, soupeř do něj vstoupil skvěle, vůbec jsme nestíhali jeho hru ani tempo. Střešovice nás za první polovinu přehráli a zaslouženě po ní vedli 7:0. Ze sedmi branek v prvním poločase jich bylo pět hodně laciných a byla škoda, že jsme je inkasovali. Protože ve druhém poločase trenéři zvolili taktiku hraní na dvě lajny a ta chvíli docela fungovala, ale Tatran se opět dostal ke své hře a nasázel nám další čtyři góly. V utkání jsme tak prohráli 11:0. Vypadá to jako výsledek, který je naprosto jasný, ale na hřišti to tak úplně nevypadalo. Individuálně byl sice soupeř na o třídu lepší úrovni, přesto jsme měli nějaké šance, které kdybychom využili, tak by se utkání odvíjelo jinak.

Opět celkem dobře tři odehraná utkání, i tak ale bereme opět jen druhé místo. Kluci všechny zápasy odmakali a odehráli je slušně. Další utkání hrají mladší žáci v den vánočních Bučis games 14. 12 proti SK Florbal Benešov a T.B.C Lucern Králův Dvůr.

 

Napsat komentář