SLEDUJTE NÁS NA:
AwardsMladší žáci berou z víkendu dvě vítězství a zahrajou si vyšší koš.

Mladší žáci berou z víkendu dvě vítězství a zahrajou si vyšší koš.

O víkendu sehráli mladší žáci tři utkání. První proti Sokolu Královské Vinohrady, druhý proti Orce a třetí proti Sokolu Rudná.

 Do prvního utkání jsme vstoupili pomaleji, trvalo nám se dostat do tempa, vytvářet si šance a nějaký tlak. Soupeř ze začátku více převládal, dostal se do vedení, na které jsme ale rychle dokázali odpovědět. Začali jsme se dostávat více do zápasu a postupně být i lepším týmem. První půlku jsme odehráli ne úplně podle představ, ale ta druhá už byla velice dobrá. Na hřišti jsme dominovali a tlačili soupeře velkým tlakem, vytvářeli jsme si dobré situace, ze kterých jsme vsítili několik branek a nakonec jsme zvítězili 6:3. Po dvou gélech vstřelili Fritz a Vlček, jeden gól dal Šoman a jeden Kainz.

Druhé utkání bylo podobné tomu prvnímu. Vstup byl pomalejší a tempo hry bylo docela klidné. Týmy se snažily hrát svoji hru, ale nějaký soustavný tlak nebo velké šance v prvním poločase nepřišli. Do tempa a hry jsme se dostali opět až v druhém poločase. Postupem času jsme přidávali a přidávali na tempu a soupeř už nestíhal naši předváděnou hru, hráli jsme lépe a lépe, proměnili šance, které jsme měli a utkání jasně zvítězili 7:2. Góly vstřelili Manďák, Fritz, dvakrát Mateo Šoman, dvakrát Petr Reksoprodjo a jednou Vlček.

Po dvou vyhraných utkáních jsme nastoupili do utkání o první místo s pořádajícím týmem Sokol Rudná. Rudná měla v hale početnou skupinku fanoušků i s bubnem a hlasitě hnali svůj tým za výhrou. V hale na tenhle zápas byla výborná kulisa a týmy to hodně povzbuzovalo a hnalo za vítězstvím. Na začátku jsme se opět dostávali pomaleji do tempa, jako celý tento turnaj, první půlky jsme neměli zrovna nejlepší, ale v tomto utkání začal dobře soupeř. Vstřelil nám rychlé dvě branky, zatáhl se hodně do obrany, kterou zvládal výborně, nedělal moc chyb. Nám se ale povedlo snížit na 1:2. Soupeř začal po snížení zase útočit a inkasovali jsme dvě další rychlé branky, 1:4. My jsme utkání ještě nevzdali a dvě branky do sítě soupeře vstřelil Lukáš Kainz. Za stavu 3:4 jsme obdrželi smolný gól – soupeř nahodil balón na branku ten se blbě odrazil a přes gólmana zapadl do brány. Stav se nám povedlo ještě snížit na 4:5, ale to bylo vše. Rudná začala více bránit, udělala dva taktické fauly na půlce a utkání bez problémů dohrála. Branky vstřelili dvakrát Kainz, Fritz a Šoman. Po druhé v řadě jsme tak skončili na krásném druhém místě a jelikož pořádající týmy nemohou postoupit do vyššího koše, tak bychom to měli být my, kdo bude další herní víkend hrát vyšší koš.

 

Článek: Matyáš Kainz

Napsat komentář