SLEDUJTE NÁS NA:
AwardsBučis podruhé v domácí hale padl na nájezdy a bere pouze bod.

Bučis podruhé v domácí hale padl na nájezdy a bere pouze bod.

FC Bučis Team 4:5(sn) SK Bivoj Litvínov (1:1:, 1:2, 2:1, 0:0, 3:4)

Ve čtvrtém kole nás čekal nám dobře známý soupeř z Litvínova. S tím jsme se utkali už na soustředění a Czech Open. Tentokrát byli hosté výrazně posíleni čtyřmi hráči a brankářem z extraligových Black Angels. Rozhodně tedy nic lehkého.

Lépe jsme začali utkání my, když Pavlíček nastřelil v 7. minutě tyč a v desáté se už nemýlil. Střelou na vzdálenější tyč nás poslal do vedení. Poté začali tlačit více hosté a Jireček srovnal stav. Hra byla velmi vyrovnaná a oba brankáři se museli činit. Po první třetině byl stav střel 8:8.

Druhou část začali pro změnu lépe hosté a Hlinák pedvedl pár parádních zákroků. Ve 26. minutě se nechal vyloučit za sekání Drastich a hosté početní výhodu střelou ze středu využili. O pět minut později jsme si měli vyzkoušet přesilovku i my, ale černožlutí drželi balonek za svou brankou. Mudra byl faulován, ale rozhodčí nechali hru běžet. Ztracený balon se snažil poslední jmenovaný vybojovat zpět, ale za sporný faul byl vyloučen za oplácení a oba týmy šly do čtyř. V této hře jsme byli aktivnější my, ale branku jsme vstřelili až po návratu obou hříšníků. V čase 36:54 srovnal Vondruška, tento stav ale netrval příliš dlouho. O dvě minuty později byl opět ve vedení Litvínov. Na konci druhé třetiny se opět hosté provinili a do poslední části jsme si měli vyzkoušet přesilovou hru.

Přesilová hra sice nebyla španá, ale pro nás bez úspěchu. Hosté opět neunesli emoce a šli do tří. Přesilovou hru využil po přihrávce Mudry osamocený Vondruška. Ani jeden tým nechtěl věnovat metr hřiště zadarmo a ostrých soubojů přibývalo. V této lize budou pravděpodobně vypadat takto všechna utkání. 53:30 a po individuální akci nás poslal do vedení Adam Drastich. Posily z Black Angels ale opět zaúřadovaly a srovnaly na 4:4. Na konci utkání se nechal vyloučit za faul na půlce Sandner a po závaru před brankou šli ven Černý a Boček za nesportovní chování. V domácí hale jsme se dočkali druhého prodloužení.

V nastavené části jsme opět hráli přesilovou hru – neúspěšně. Nic zajímavého se už nestalo a čekaly nás nájezdy, které započali hosté a Pitek s freestylovou čepelí nedal Hlinákovi šanci. Drastich ale dokázal odpovědět. Boček následně nastřelil Hlináka pouze do těla. Kalina poté míchal a gól vstřelit nedokázal. Poté se ujal balonku Jireček a poslal hosty do vedení. Soukup musel vstřelit branku a to se mu podařilo. Opět jel Pitek a stejným blafákem Hlináka překonal. Soukup následně srovnal střelou nad nohu. Jireček do třetice a stejný výsledek. Hlinák si jen lámal hlavu, co s tím může udělat. Soukup jel potřetí a snažil se nachytat hostujícího golmana, bohužel nastřelil pouze tyč a hosté si domů odváželi bod navíc.

Hráčem zápasu byl vyhlášen dvoubrankový Vondruška. Výkon nebyl z naší strany špatný, nicméně neproměněné přesilovky a naše nepřesnost na balonku nás stála vítězství. Nutno dodat, že všechny branky vstřelily superligové posily a nás vychytal brankář „černých andělů“. Nedá se nic dělat, musíme se připravit na další utkání, které sehrajeme v sobotu s posledním Benešovem.

Napsat komentář