SLEDUJTE NÁS NA:
AwardsJá na bráchu, brácha na tátu, táta na mě. Béčko slaví v první sezóně postup!

Já na bráchu, brácha na tátu, táta na mě. Béčko slaví v první sezóně postup!

Po mužském “A” týmu se postupových oslav dočkala i naše rezerva. Hned v prvním ročníku založení béčka se nám podařilo postoupit, a to z druhého místa. Tým sestavený převážně z bývalých hráčů Bučisu, tatínků a pár juniorů tak může zabojovat o další ligu.

Béčko vzniklo z nostalgie, aby se naši nejstarší mohli opět scházet u svého oblíbeného sportu. “Starou gardu” dal v podstatě dohromady Ráďa Jetleb, který jako poslední z těch starších opustil mužské áčko. Šlo převážně o zábavu a nominace na zápasy byly formou “Máš čas? Přijď!”. Jména jako Snížek, Rörich, Sedlák, Tlučhoř, Kupec, Klouda a další, ti stáli u samých počátků Bučisu.

“Cílem bylo postoupit, ale nijak jsme to nehrotili, prostě jsme se bavili a chtěli vyhrávat.” říká Roman Buček, který si také několik utkání za rezervu odehrál a je vidět, že to stále v ruce má. V sezóně nasbíral 18 bodů a nějakou dobu dokonce vedl kanadské bodování béčka, to nakonec vyhrál s 21 body Honza Snížek a říká si tak o nominačku zpět do áčka.

Za zmínku stojí především poslední kolo, kdy poprvé v historii Bučisu stačily k sestavení lajny pouze dvě rodiny. Útoku tvořeným triem Vondruška, Vondruška, Vondruška krylo záda duo Jetleb, Jetleb. Z posledních dvou utkání se právě tato lajna složená z otců a synů postarala o 9 branek! Nezávidíme rozhodně zapisovateli, který musel mít na časomíře pěkný maglajz ve jménech. Oběma tátům Romanovi a Ráďovi se tak splnil sen zahrát si jednou se svýmy syny v lajně.

                  

Cíl do další sezóny je podle Bučisových slov opět postup, ale vše pojede v podobném duchu. Je to tým složený převážně z odchovanců a juniorů, kteří se můžou předvést a přiblížit se nominaci do áčka.

Zároveň Vás chceme pozvat 18.5. na závěrečné Bučis games, kde společně oba postupy oslavíme!

Napsat komentář