SLEDUJTE NÁS NA:
AwardsBronzová sezóna očima dorostenců.

Bronzová sezóna očima dorostenců.

Myslím si, že všichni, co jsme si letos za dorost zahráli, tak jsme s touto sezónou byli spokojení. Nakonec jsme skončili třetí v celé druhé dorostenecké soutěži, je to pro nás a pro trenéry velký úspěch, který si budeme pamatovat ještě hodně dlouho, mohli jsme na tom být i lépe, ale jsme s výsledkem spokojení.

Celá sezóna probíhala v dobré týmové atmosféře a týmové pohodě, tým držel při sobě a dostal se do play off docela hladce, skončil druhý v tabulce po základní části za draky z Říčan, se kterými jsme prohráli 3:4 v posledním kole základní části. Čekalo nás play off, na které jsme se pořádně připravili a šli si to společně užít.

V prvním kole jsme porazili Benešov 8:3 a podlehli SKV 2:4. Čekalo nás druhé kolo, ve kterém byla v hale dobrá divácká kulisa a podpora. Porazili jsme SKV 6:4 a nad Benešovem vyhráli 11:5, vyšlo z toho, že jsme skončili na třetím místě. Mohli jsme být i druzí, kdyby Říčany porazili SKV v zápase po nás, vypadalo to nadějně, Říčany vedly tři minuty před koncem 3:2, ale nakonec prohráli 3:4 a my jsme skončili na krásném třetím místě.

Poté jsme si užívali předání medailí a poháru za třetí místo v soutěži. Chtěli bychom jako celý tým poděkovat trenérům, kteří u nás po sezóně končí a do nové sezóny půjdeme s novými. Děkujeme všem za podporu, týmu za to, jak držel celou sezónu pospolu a dostal se až takhle daleko a hlavně trenérům, ti toho pro nás za ty roky, co nás trénovali udělali fakt hodně. Děkujeme všem!

 

Text: Matyáš Kainz

Napsat komentář