SLEDUJTE NÁS NA:
AwardsJaký byl rok 2018?

Jaký byl rok 2018?

Tento rok se toho událo velmi mnoho a po organizační stránce to letos bylo velmi náročné. Nicméně jsme se ze všech sil snažili, abychom pro Vás vytvořili co nejlepší podmínky, podávali Vám co nejvíce informací a aby se naše bučisácká rodina stále rozrůstala. To se nám povedlo! Chceme, aby Vás florbal s námi stále bavil a naplňoval a jsme Vám vděční za to, že při nás celý rok stojíte! Nyní jsme si pro Vás připravili krátké shrnutí, jaký byl uplynulý rok.

Jedním z největších úspěchů byl postup mužů do divize a nyní jako nováček v lize bojujeme reálně o postup do Národní ligy. Podařilo se nám získat hned několik kvalitních posil do našeho kádru a dokonce založit „B“ tým. Několik posil do svých řad získala i ženská kategorie. Junioři se postupně výkonnostně zvedají a zakončili tento rok dvěma výhrama. Letos se velmi daří i dorostencům, kteří se drží na třetím místě. Založili jsme „B“ kategorii pro naše starší žáky, kteří se rozrostli o několik členů. Mladší žáci i elévové nemají letos příliš vyrovnané výkony, nicméně jsou schopni hrát vyrovnaná utkání i s těmi nejlepšími. I naše realizační mužstvo si prošlo změnami a trenérský tým se rozrostl o další 3 členy.

Zúčastnili jsme se jako tým několika turnajů včetně mezinárodních a byli na nich úspěšní. Pořádali jsme pro Vás několik soustředění a různých akcí, kterých se mohli účastnit jak hráči týmu, tak kroužků, rodiče i široká veřejnost. Organizovali jsme pro Vás několik teambuildingových akcí a vážně jsme si rok 2018 s Vámi moc užili! Podobné akce  samozřejmě připravujeme i na další rok a můžete se těšit i na spoustu dalších projektů, které máme rozjednané.

Na závěr bychom Vám chtěli popřát veselé Vánoce a šťastný nový rok, bohatého Ježíška a pořádný odpočinek a nabrání síly na nadcházející florbalový rok!

Napsat komentář