SLEDUJTE NÁS NA:
AwardsJak se zakončuje sezóna? Další Bučis games za námi.

Jak se zakončuje sezóna? Další Bučis games za námi.

Sezóna nám skončila a s ní i závěrečné Bučis games (dříve známé jako Dancefloor party). Akce se konala jako vždy v naší domácí hale a dostavilo se Vás opravdu hojné množství! Hlavní aktivitou dne byl turnaj, který hráli zvlášť kroužkové a bučisácké děti, a také rodiče s našimi nejstaršími Bučisáky.

  

Krom turnaje se ale účastníci mohli těšit z mnoha dalších aktivit, které jsme pro ně měli připraveni. Nechyběl hod na koš, skákací hrad, podlézání laťky, střelba na přesnost, střelba z airsoftové zbraně, skákání v pytli a mnoho dalšího! Pan Šejvl jako každý rok obstaral občerstvení, kde si každý našel své. My osobně musíme pochválit výbornou krkovičku a pivečko.

   

Dále si děti mohly zahrát proti našemu mužkému áčku exhibici. Nutno dodat, že děti našim chlapům napráskali jak Kanada Jižní Korei. Následovalo taneční vystoupení skupiny Danceway a také tombola, ze které si soutěžící odnesli velmi zajímavé a hodnotné ceny.

 

Samozřejmě nechybělo ani vyhlášení nejlepších hráčů jak ze všech kategorií Bučis teamu, tak ze všech našich kroužků, které vedeme.

  

Za nás musíme říci, že toto byl jeden z nejpovedenějších ročníků a děkujeme, že jste se ho všichni zúčastnili. Moc jsme si to s Vámi užili a snad se uvidíme i na další takovéto akci! Nezbývá už nic jiného, než popřát hezké léto, ve kterém nás čeká ještě mnoho zajímavých turnajů a také soustředění.

   

Pokud máte jakékoli připomínky k Bučis games, napište nám je prosím na náš facebook, ať víme, co do příště zlepšit 🙂

Napsat komentář