SLEDUJTE NÁS NA:
AwardsZávěrečné Bučis games

Závěrečné Bučis games

Sezóna je téměř u konce a není nic lepšího, než její závěr pořádně oslavit společně jako tým!

Připravili jsme pro Vás závěrečné Bučis games, na kterých chceme oslavit tuto sezónu, poděkovat jak hráčům, tak fanouškům a rodičům, kteří měli nemalý podíl na výsledcích tohoto florbalového ročníku.

AKCE SE KONÁ 19.5 2018 OD 11 HODIN A BUDE TRVAT AŽ DO VEČERNÍCH HODIN. MÍSTEM KONÁNÍ JE HALA VŠE TŘEBEŠÍN (Na Třebešíně 3215/1, 130 00 Strašnice).

Na co všechno se můžete těšit? Převážně na turnaj o medaile a různé ceny, ocenění nejlepších hráčů sezóny jednotlivých kategoií, tombolu,… Na ty menší, ale i větší s duší dítěte bude čekat skákací hrad. Na zletilé myslposilující iontový nápoj a něco dobrého k snědku, pro mladší účastníky budou připraveny nápoje jiné. Věcí, na které se můžete těšit je samozřejmě více, ale musíme si něco nechat jako překvapení, no ne?!

POZOR! NA TURNAJ JE POTŘEBA SE ZAREGISTROVAT PŘES NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY! Protože chceme, aby byl turnaj co nejvíce vyrovnaný, je potřeba se zaregistrovat přes naše webové stránky, abychom účastníky mohli rozdělit podle věku a výkonnosti. Turnaje se může zúčastnit každý, takže neváhejte a vyměňte babičce hůl za florbalku. Ty budou na místě k zapůjčení.

Akce je určena pro hráče Bučisu, fanoušky, rodiče, kamarády a každého, kdo si chce užít sobotu plnou zábavy, odreagování a florbalu.

Těšíme se na Vás a doufáme, že se tímto skvěle rozloučíme se sezónou 2017/2018!

Napsat komentář