SLEDUJTE NÁS NA:
AwardsBučisáci děkujem! Shrnutí sezóny mužů 2017/2018

Bučisáci děkujem! Shrnutí sezóny mužů 2017/2018

Až do minulé sezóny vedl tým mužů zakladatel Bučis teamu Roman Buček. Ten se rozhodl, že tým už potřebuje nový impuls, a tak přivedl zkušeného Jana Zahalku. Pod jeho vedením odtrénovali chlapi celé soustředění a odehráli dva turnaje.

V loňské sezóně jsme do Regionální ligy mužů postoupili, a jakožto nováčci v této soutěži jsme si nekladli příliš veliké cíle. Nicméně hned první utkání jsme vyhráli a vkročili tak do ligy úspěšně. Velice rychle jsme přišli na to, že tady může každý porazit každého a velice záleží, v jakém počtu se na zápasy dané týmy dostaví.

Celou sezónu jsme pracovali na jednotlivých aspektech, které nám v samotné hře dělaly problém a postupně jsme vše pilovali k „dokonalosti“. Začali jsme také hrát nový systém, který pokud byl dodržen, tak s ním měli soupeři veliký problém ho přehrát. Ke konci sezóny nás přestala celkem trápit i koncovka, se kterou má obecně celý Bučis team problém.

Diváci mohli během celé sezóny vidět spoustu atraktivních a napínavých zápasů, ať už se jedná například o srovnání v posledních sekundách zápasu s Panthery a následná výhra na nájezdy, nebo divoká přestřelka s Bázema.

Pár kol před koncem se začala tabulka rozdělovat na týmy, které mají šanci postoupit a zbytek. 3 kola před koncem jsme narazili opět na Panthery a s nimi se mělo víceméně rozhodnout, kdo se posune na 2. postupovou příčku. I přes náš závěrečný obrovský tlak se nakonec po výhře 4:2 radoval soupeř a byl tak výrazně blíže postupu. Svou druhou příčku za Futurem si upevnil v posledním kole.

Předposlední zápas jsme sehráli proti Královu Dvoru, který byl nějakou dobu také adeptem na postup a dělil nás pouze jeden bod. V tomto utkání se ale zúročily všechny natrénované aspekty za celý rok a v Hlubočince jsme Královák porazili 5:2. Podobným způsobem jsme si pak poradili i s Chodovem a zakončili tak sezónu 2017/2018 na skvělém 3. místě!

Nicméně jsou ve vzduchu stále dvě okolnosti, které mohou způsobit náš postup do Divize i ze třetího místa. Zatím můžeme pouze doufat.

Chtěli bychom hrozně moc poděkovat všem lidem, kteří nás podporovali jak na tribunách, tak u monitorů, či jakýmkoli jiným způsobem. Bez Vás by určitě tato sezóna, do které jsme vstoupili jako outsideři, nebyla tak úspěšná!

Zároveň Vás chceme všechny pozvat 19.5. 2018 do haly VŠE, kde se uskuteční Závěrečné Bučis games a rozlučka s touto velmi úspěšnou sezónou.

Napsat komentář