SLEDUJTE NÁS NA:
AwardsVelikonoční Bučis games

Velikonoční Bučis games

V neděli 25. 3. 2018 se uskuteční další z námi pořádaných akcí Bučis games. Tentokrát bude vše na motiv Velikonoc!

Celý den chceme vést ve velikonoční atmosféře. Každý, kdo se tedy dostaví, bude odměněn drobným velikonočním dárkem. Na děti čekají především různé soutěže, na kterých mohou ověřit své dovedosti, a nesmí chybět ani turnaj! Dále se můžete těšit na hon na velikonočního králíka a také dobré občerstvení (ne, tyto dvě aktivity spolu nemají nic společného). Akce je jak pro kroužkové děti, tak i pro hráče Bučis teamu. Přinést můžete i ozdobená velikonoční vajíčka a autoři těch nejoriginálnějších budou opět odměněni.

Turnaj i soutěže budou jako vždy náležitě odměněny. Akce je opět pro širokou veřejnost, takže můžete změřit své síly s tatínky, maminkami i kamarády. Florbalky na půjčení budou, takže nemusíte mít strach.

Pokud jste se tedy ještě nepřihlásili, učiňte tak co nejdříve na email sekretariat@fcbucisteam.com ve tvaru jméno hráče, datum narození a počet účastníků. Akce se koná od 9 hodin v hale VŠE Třebešín (Na Třebešíně 1, Praha 3, 130 00). Konec bude cca v 16 hodin.

(Pokud se čirou náhodou zapomenete přihlásit, nezoufejte. Přijít můžete, ale může se stát, že na vás nevyzbydou dárky, proto přihlášení doporučujeme.)

Napsat komentář