SLEDUJTE NÁS NA:
AwardsVelikonoční Bučis games za námi

Velikonoční Bučis games za námi

Na velikonoční Bučis games, které se konalo tuto neděli se dostavilo přes 120 lidí, z toho kolem 80 účastníků. Na velikonoční tematice jsme si tentokrát dali opravdu záležet, takže už od rána čekal na děti například maskot letošních Bučis games – Bučis zajíc 🙂

  

Děti s hrstkou statečných tatínků se rozdělili do týmů a šlo se na to. Celkem bylo 10 týmů a hrálo se na dvou hřištích. Turnaj se nesl v přátelské, ale bojovné atmosféře, takže bylo k vidění spousty zajímavých soubojů, gólů, ale i vtipných momentů. Turnaj nakonec ovládl tým vedený trenérským nováčkem Kubou Kolářem. Bylo ale vidět, že turnaj si užili úplně všichni včetně nás – trenérského týmu, a každý si nakonec odnesl něco malého na zub. Na konci byli samozřejmě vyhlášeni i nejlepší hráči celého turnaje.

 

Krom turnaje děti soutěžily také v individuálních soutěžích, a to v střelbě na kuželky, skoku do dálky z místa a podlézání laťky. Výherci každé z těchto soutěží si odnesli malý pohár. A to není vše! Všichni účastníci si mohli vyzkoušet také nájezdy na naše „áčkové“ golmany Kenyho a Hlínu. Ti oponovali statečně, nicméně pár gólů dostali a měli jsme tak výherce této další individuální soutěže. Jako poslední program byl připraven hon na velikonočního zajíce. Ten byl uspořádán 5 kolově a pět úspěšných lovců se pak utkalo ve finále. Na závěr akce dostal ještě každý účastník malý velikonoční dárek.

 

Pořádali jsme také soutěž o nejhezčí velikovoční vajíčko, kterou jste nakonec rozhodli vy, účastníci. Za zmínku stojí také tradiční občerstvení připravené Márou Tlučhořem a jeho dvěma spolupracovnicemi. Všichni si tak mohli smlsnout na párku v rohlíku, hezky upravených „kapkejcích“, nebo se posilnit pivkem. Všechny fotky jsou k vidění v galerii.

  

Děkujeme všem zúčastněným, moc jsme si to s Vámi užili a doufáme, že se dostavíte i na další z těchto akcí. Další se koná 19.5. a jedná se o závěrečnou party sezony, tak už to pište do kalendáře!

Napsat komentář