SLEDUJTE NÁS NA:
AwardsŽeny i junioři stoprocentní!

Ženy i junioři stoprocentní!

ŽENY

3. liga žen je bodově velice vyrovnaná. V 9. kole naše ženy nastoupily proti Floor Maniacs Mělník a neměly to lehké. Na soupeřky jsme musely dvakrát dotahovat, ale rozhodla převážně 3. třetina, kterou jsme vyhrály 3:1 a na konci tak svítil na výsledkové tabuli stav 6:3. Třetí třetina rozhodla i u druhého zápasu. V ní naše holky vstřelily 4 góly a s Florbalovou akademií MB-C-KPY si nakonec poradily hladce 7:0. Díky těmto šesti získaným bodům se Bučis team posunul na 5. místo v tabulce. Za zmínku určitě stojí Markéta Plzenská, která se momentálně nachází na 3. místě v kanadském bodování!

 

 

 

JUNIOŘI

Proti Bohemce jsme nastoupili se třemi pětkami hráčů a hned od začátku jsme začali napadat. Z naší hry byla chvílemi cítit nesoustředěnost, ale Marek Juna v bráně nás celý zápas držel. Po první třetině byl stav 2:0 v náš prospěch.

Díky forčeku se udržovalo i docela vysoké tempo hry, ale to nám hrálo do karet. Soupeř si vypracoval pár akcí jen díky našim chybám. Ve druhé třetině jsme se prosadili čtyřikrát a Bohemka jen jednou.

 

2x – 3x museli trenéři hráče trochu umravnit, protože přestali dělat, co měli. Vždy, když to ale coachové udělali, začali zas kluci jezdit a bylo to znát převážně v poslední třetině, kdy jsme soupeři nasázeli 6 gólů během 13 minut. Téměř celý zápas jsme měli pod kontrolou a díky tomu bereme 3 body za výhru 12:2.

 

V druhém utkání proti Spartě nám chvíli trvalo, než jsme se dostali do tempa a začali se soustředit. Od stavu 1:1 jsme začali hrát, co jsme chtěli, a začaly padat góly. Do vedení nás poslal Vojtěch Ryp a na 3:1 navyšoval Šiška. První třetina nabídla opravdu hodně branek. Další dvě jsme přidali my a 2x využila Sparta náš nedůraz před brankou. První část tak končila za stavu 5:3!

Kluci se pak hecli a během pár minut jsme odskočili na 8:3. Soupeř pak snížil do konce druhé třetiny na rozdíl čtyř branek.

Dost věcí nasvědčovalo tomu, že už je skoro po zápase, ale pak jsme začali dělat blbosti, špatně napadali a nikdo nebránil (klasická česká zbrklost). Tohohle zaváhání Sparta využila a přidala dvě branky. Sice jsme vedli o dva góly, ale výkonnostně nám začalo téct do bot. Naštěstí nás celou třetinu držel v bráně Procházka. V poslední minutě dal Honza Stránský z úniku rozhodující branku na konečných 9:5.

Je třeba dodat, že brankář Sparty dost podržel a díky tomu se mohl soupeř nadechnout k tomuto zdramatizování. Nicméně bereme za dnešek důležitých 6 bodů a po deseti kolech jsme na 6. místě.

Skvělé výkony předvedli zejména Kuba Kolář a Lukáš Holas, který si odbyl svou premiéru v juniorech a popasoval se s tím na jedničku.

Napsat komentář