SLEDUJTE NÁS NA:
CarouselNavrátilec z Ruska

Navrátilec z Ruska

Arsenij Dmitrejev začínal s florbalem právě u nás v Bučisu. Tenhle nadaný mladík navštěvoval od mala náš florbalový kroužek. Časem se mu podařilo probojovat do Bučisu, kde strávil 4 roky od elévů po mladší žáky. 

Následně se rodina musela vrátit zpět do Moskvy a Arsenij s ní. Florbal ho baví a proto si jako své působiště vybral místní klub – Флорбольный клуб „Тайфун“ Москва (FBK „Typhoon“ Moskva). V tomto klubu hraje za dorostence, juniory i muže. 

Do Česka se tento nadaný klučina vydal po dlouhých pěti letech a rozhodl se zavítat na náš trénink. Kluci z juniorky ho z počátku nepoznávali, ale časem si vybavili, o koho jde. Zdání opravdu klame a na to, že se nejedná o vzrůstem velkého „Ivana“, dokázal si na hřišti získat svou vytříbenou technikou respekt. Na jeden gól při hře dokonce přihrál po vymíchání dvou soupeřových hráčů.

Arsenij si s námi zatrénoval na dvou trénincích a následně odjel zpět do své domoviny. My mu za Bučis team přejeme hodně štěstí a držíme palce při následujícím působení.

 

 

 

 

Napsat komentář