SLEDUJTE NÁS NA:
CarouselDorostenci porazili Spartu, ženy berou bod, mladší žáci B ve finále

Dorostenci porazili Spartu, ženy berou bod, mladší žáci B ve finále

 

Ženy

V prvním se naše ženy pod vedením náhradního trenéra Kotyho utkaly s Kutnou Horou, která poslední vzájemné utkání zvítězila a momentálně se nachází na 1. místě v tabulce. Zápas velkou přestřelku nepřinesl. V první a poslední třetině nepadl žádný gól. O výsledku rozhodla druhá třetina, kdy oba týmy vstřelili po jedné brance a zápas skončil 1:1.

Druhé utkání sehrály naše ženy proti Příbrami. První třetina skončila 3:1 v náš neprospěch. Bohužel jsme neproměnili nájezd. Druhou část vyhrály naše soupeřky 1:0. V čase 25:57 přidala Markéta Plzenská svůj druhý gól v zápase a upravila tak skóre na konečný výsledek 2:4.

 

Dorostenci

V netradiční hrací den – v pátek – jsme nastoupili v zápase 8. kola proti ACEMA Sparta Praha B. Hned po 16 vteřinách hry se prosadil Šimon Pavlíček. Poté už to byla dotahovačka ze strany Sparty. Na každý náš vstřelený gól soupeř odpověděl. Tato situace trvala až do začátku 3. třetiny, kdy jsme se dokázali utrhnout na 6:4. Poté naši kluci přidali další 3 branky v řadě, načež Sparta snížila na 9:5. 3 minuty před koncem jsme vstřelili desátý gól a bylo rozhodnuto. Sparta už jen upravila skóre na 10:6. 

Musíme vyzdvihnout výkony 3 hráčů. Šimon Pavlíček si během utkání připsal neuvěřitelných 8 bodů za 2 góly a 6 asistencí! Hattrick a asistenci zaznamenal Matěj Štrobach, další hattrick přidal Erik Papež!

 

Mladší žáci black

Mladší žáci se sešli díky prázdninám a nemocem ve velmi oslabené sestavě. V sedmi hráčích jsme nastoupili v neděli k zápasu se Spartou a i přes tento počet nebyly z naší strany k vidění skoro žádné chyby. Soupeře jsme téměř k ničemu nepustili. Opět jsme ale doplatili na naši koncovku. Naštěstí to v tomto případě tolik nevadilo a po fotbalovém výsledku 1:0 bereme výhru.

V dalším zápase jsme se utkali s Tatranem. Tam už nám tak malý počet hráčů nestačil. S koncovkou bychom se opět jen opakovali, ale na to se tentokrát nemůžeme vymlouvat. Tatran nás umotal 7:1. Nicméně výkon nebyl vůbec špatný.

Ve třetím zápase už na hráče dolehla únava a moc tomu ani nepomohla situace, kdy jsme hráli s jednou a půl slepenou lajnou proti třem. Šance jsme opět měli a zápas byl po herní stránce celkem vyrovnaný. Kladno dokázalo většinu svých šancí proměnit a proto také bere za výhru 4:0 všechny body. 

 

 

Mladší žáci yellow

V prvním utkání jsme nastoupili proti FbK Olymp Praha Apollon. Ten jsme zvládli po nepříliš přesvědčivém výkonu porazit 2:0.

Ve druhém utkání jsme porazili Neratovice 4:2. Všechny 4 góly vstřelil Štěpán Malina! Za zmínku stojí převážně ten poslední, který padl z půlky a ze vzduchu do prázdné branky. Tentokrát už byl týmový výkon o něco lepší.

Ve finále jsme narazili na FBK Draci Čerčany. Kluci opravdu bojovali, bohužel nám to tam prostě nepadalo. Neuznaný  gól, tyče, pochytané dorážky,… Bohužel i takové zápasy jsou. Ve finále jsme prohráli 1:3.

Napsat komentář