SLEDUJTE NÁS NA:
CarouselPrvní hrací víkend nového roku

První hrací víkend nového roku

ŽENY

Ty byly bohužel v oslabené sestavě a s osmi hráčkami to jde ztuha. První utkání s Příbramí začaly holky dobře a vedly 1:0. Pak soupeřky přidaly do konce třetiny 2 branky a otočily stav ve svůj prospěch. 2. třetina skončila opět 1:2 ve prospěch Příbrami, a ta v poslední části přidala ještě jeden gól navíc. Konečné skóre – 2:5

Druhý zápas se Slávií probíhal v podstatě ve stejném rozpoložení. Po první části vedla Slavie 2:0. Druhou třetinu naše holky prohrály 1:2 a to už se v osmi lidech těžko dohání. Zajímavostí je, že proti nám nastoupila i bývalá reprezentantka Anet Jarolímová, která se postarala o úvodní 3 branky Slavie. Poslední třetina skončila celkovým výsledkem opět 2:5.

 

MLADŠÍ ŽÁCI BLACK

První utkání proti Říčanům bylo sice pár chyb v obraně, ale kluci zabrali a zvládli zvítězit 7:4.

                     

Druhý zápas byl podle trenéra Františka Tarhaje nejlepším zápasem dosavadní sezony. Kluci makali, měli velkou střeleckou produktivitu a hráli týmově a řídili se pokyny. Díky těmto aspektům zvítězili vysoko 7:0 a postoupili do finále koše!

V zápase o první místo jsme se utkali se Spartou. Bohužel odjel Tomáš Kolman a trenérovi se tak rozpadla sestava, se kterou musel něco udělat. Už nefungovala souhra tak, jak předtím a Sparta dokázala využít většinu šancí. Nicméně i tak mělo utkání aktraktivní tempo. Ve finále jsme prohráli 2:9.

 

MLADŠÍ ŽÁCI YELLOW

První utkání nového roku kluci bohužel nezvládli. Byl to pěkný zápas, makali jsme, ale bohužel jsme doplatili na zakončení. Spousta neproměněných šancí měla za následek těsnou prohru 2:3.

A ani ve druhém utkání se nám nevedlo lépe. Tento zápas měl téměř stejný průběh, jako ten první a opět jsme doplatili na absenci nějakého střelce. Prohra 1:3.

Třetí zápas byl ale už zcela jiný. Skvělé šance, atraktivní góly, týmová hra, to vše mohli diváci vidět během výhry 8:3 nad Tatranem. Soupeř snižoval až teprve za stavu 8:0.

Napsat komentář