SLEDUJTE NÁS NA:
CarouselMuži – 4. kolo

Muži – 4. kolo

SSK Future Barrandov (6:3)

V úvodu utkání jsme měli značnou herní převahu, bohužel jsme ale netrefovali příliš bránu. Toho soupeř využil v čase 6:49, kdy navýšil stav na 1:0. V 10. minutě prolomil střeleckou smůlu Honza Pohořalý a o 11 sekund později navyšoval skóre v náš prospěch Jakub Rohn. Ve 12. minutě jsme byli vyloučeni za nedovolenou vzdálenost, kterou očividně rozhodčí špatně posoudil. Od tohoto vyloučení se zřejmě rozhodčí rozhodli, že si oba týmy budou tento zápas zkoušet přesilovky, protože těch bylo hned 9!  První třetina skončila 2:1 v náš prospěch.

Po minutě hry viděli rozhodčí naši hru vysokou hokejkou. V čase 20:07 soupeř srovnal stav na 2:2 a po našem dalším vyloučení se ujal vedení minutu a čtvrt před koncem třetiny.

Třetí třetina nabrala grády v čase 32:24, kdy se nechal společně se soupeřem za oplácení (ten šel pouze na 2 minuty) vyloučit na 5 minut Tomáš „Gudas“ Jetleb. Během oslabení jsme stihli 2 góly dostat a jeden vstřelit. O ten se postarala dvojice Mudra – T. Vondruška, kdy první jmenovaný nejprve z úniku nastřelil břevno, poté balon Vondruška vybojoval a do prázdné brány nahrál Mudrovi. V tuto chvíli bylo skóre 5:3. Pak začal být vylučován i Future a z našeho tlaku se nám dokonce podařilo vybojovat trestné střílení. To jsme bohužel neproměnili a 14 sekund před koncem upravil soupeř gólém do prázdné brány stav na 3:6 v jeho prospěch.

Svou premiéru si v Regionální lize odbyl golman juniorů Samuel Stárek, který nahradil zraněného Hlináka. Bohužel toto utkání nebylo tříbodové, ale musíme podotknout, že zachytal skvěle.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Panthers Praha B (2:3)

Na úvod utkání jsme měli zas jistou převahu. Opět jsme se ale nechali hloupě v 10. minutě vyloučit za sekání. Poté ale získal míč za soupeřovou bránou Tomáš Mudra a po samostatné akci s mu podařilo bekhendovým blafákem skórovat. Na 1:1 stihl soupeř srovnat 8 vteřin před koncem třetiny.

Druhou třetinu soupeř chytil druhý dech a byla znát jeho převaha, kterou v čase 18:58 zúročil. Tato třetina se hrála hodně nahoru dolu a perlili převážně brankáři na obou stranách.

Ve třetí třetině začalo utkání nabírat na obrátkách. K vidění byly super akce i zákroky golmanů. Postupně se zápas chýlil ke konci a zdálo se, že se blíží druhá prohra. Poté se 40 sekund před koncem dostal na křídle k balonu Mudra a svým druhým gólem srovnal na 2:2. 

Následovaly samostatné nájezdy, ve kterých nejprve Galajda svěle vykryl soupeře. Poté nekompromisně pod ruku proměnil Tomáš Vondruška a vedli jsme 1:0. Pantheři vyslali dalšího nájezdníka, s tím si ale opět náš golman poradil. Druhého našeho nájezdu se ujal Mudra a s lehkým štěstím se mu podařilo skórovat pod břevno a tím upravit konečný stav na 3:2 v náš prospěch.

 

Napsat komentář