SLEDUJTE NÁS NA:
CarouselŽeny zahájily historicky první sezonu vítězně!

Ženy zahájily historicky první sezonu vítězně!

Vznik a fakta

Před prázdninami v roce 2017 jsme založili ženskou kategorii. Vznik této kategorie je však poněkud zajímavý. V hale VŠE trénoval tým jménem Divoké kočky & Olymp. Jeho hráčky následně oslovily jednoho z našich trenérů, Františka Tarhaje, zda by je nemohl trénovat. Ten je vedl ještě na konci loňské sezony pod jejich minulým jménem. Poté však tento tým zanikl a dal tak prostor pro vytvoření naší vlastní ženské kategorie. Momentálně tým čítá 15 hráček a 2 golmanky.

Část této kategorie se také zúčastnila 2. turnusu soustředění v Mostě, ze kterého odjely ženy na otočku na turnaj, který pořádal extraligový Litvínov a podařilo se jim tento turnaj vyhrát! Také si už stihly zahrát na Ukrajině a v následujících měsících se chystají také na turnaj do Rigy a na Prague Masters.

 

1. kolo

Hned v prvním zápase se našim ženám dařilo. Podle trenéra Tarhaje předvedly holky nejlepší výkon, jaký od nich kdy viděl, když zvítezily nad Kobylisama 5:2. Bohužel se trochu moc nabažily a ve druhém zápase si nedokázali pohlídat ještě 5 minut před koncem vedení 3:0. Zápas proti Mladé Boleslavi skončil 3:3 a holky si z prvího víkendu odvážejí 4 body, což je i tak velký úspěch.

František Tarhaj - trenér

Trenér František Tarhaj

 

Rozdávání dresů

V pátek se uskutečnilo na tréninku také rozdávání nových dresů. Ty vypadají  v podstatě stejně, jako u mužských kategorií, s vyjímkou barvy, kterou si holky stanovily na růžovou místo žluté.

 

Ženy Bučis team - dres

Napsat komentář